her zaman gülümse

Kavacık Şube

(0216) 443 30 33
Randevu Al

Tedavilerimiz

Tedavilerimiz

Ne Tür Tedaviler Sunuyoruz?

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinde uygulanan yöntemler.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma işlemi, dişlerinizdeki lekelerin veya aşınmaların giderilmesine yardımcı olur ve dişlerinizin daha beyaz ve parlak görünmesini sağlar.

Diş Kontrolü

Diş Kontrolü

Dişlerinizin ve diş etlerinizin sağlığını değerlendirmek için yaptığımız periyodik muayenelerdir. Lekeleri veya çürükleri tespit eder ve gerekirse tedavi uygular.

Diş İmplantları

Diş İmplantları

Diş implantları, dişlerinizi yeniden yerleştirmeyi mümkün kılar ve dişlerinizi kaybettiğinizde veya çektiğinizde ortaya çıkan boşluğu doldurur.

Ortodonti

Ortodonti

Ortodonti, dişlerin ve çene kemiğinin şeklini ve pozisyonunu düzgün hale getirmeyi amaçlayan bir tür diş hekimliğidir.

Diş Taçı (Kuron)

Diş Taçı (Kuron)

Kuronlar, dişlerinizin çürüklerini örten ve dişlerinizin güçlü ve sağlıklı kalmasını sağlayan, çürüklerinin yarattığı zararları düzelten kaplamalardır.

Diş Dolgusu

Diş Dolgusu

Diş dolgusu, dişlerinizin çürüklerinin yarattığı zararları düzeltir ve dişlerinizin güçlü ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Memnuniyet Garantisi

Yalıdent ekibi olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor ve yaptığımız işlerde bu memnuniyeti garanti altına alıyoruz.
.

Üst Sınıf Cihazlar

Son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde, diş sağlığı tedavisinde en iyi sonuçları elde edebiliyor ve tedavilerimiz daha hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Profesyonel Diş Hekimi

Diş sağlığı alanında uzmanlaşmış hekimlerimiz tüm diş sağlığı sorunlarına uygun çözümler sunar ve en iyi hizmeti verirler.
.

Referanslar

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Sevgili YALIDENT ailesine, 2 yıllık tedavi süresince göstermiş olduğunuz yakın ilgiye çok teşekkür ederim. Dişlerinde sıknıtı olan ve tedavi ettiricek tüm arkadaşlara burayı öneririm.Tedavü sonucunda sağlıklı dişlere kavuştum. Tabii ki SAĞLIKLI DİŞELR için YALIDENT

  Gülnaz Öztürk

  Gerçekten gönülden yapılan bir iş ve gönülden yapılan işler her zaman başarılıdır.Bu sıcakkanlılığı gösterdiği için Yalıdent ailesine teşekkürler.

   Burçin Altınsoy

   Güvenilir ve gerçekten uzman doktorların çalıştığnıa emin olacağınız bir kurum.Sizde hiç şüpheniz olmadan bu kurumda dişlerinizi tedavi ettirebilirsiniz.Ben ettirdim pişman olmadım sizde denemelisiniz! Teşekkürler Yalıdent.

    Burcu Tuştaş

    Güler yüzlülüğünüz ve iyi kalpliliğiniz için sonsuz teşekkür ediyorum,benim gibi diş hekimi korkusu olan birine bile dişçiyi sevdirdiniz.Teşekkürler yalıdent ve tüm personeli.

     Merve Güzelsu

     Merhaba ben Fatma Aytekin… Yaklaşık 1 yıl önce başladığım diş tedavimin sonuna geliyorum.Ve bu süreçte yanımda olan Yalıdent ailesi sağolsun,güler yüzlülüğü sıcakkanlılığı ve verdikleri mükemmel hizmet sayesinde hiç sorun olmadan hallettik.Teşekkürler Yalıdent

      Fatma Aytekin

      Benim kadar diş hekimi korkusu olan var mıydı acaba? Dişçilerden hep korkmuşumdur,gerek onların canımı çok yakacağını düşündüğümden gerekse yaptıkları aşılardan.Fakat Yalıdent ailesi güler yüzlülüğü ve sıcakkanlılığı ve verdiği hizmet sayesinde bu sorunumu ortadan kaldırdı ve güzel gülüşlere sahip olmamı sağladı.Teşekkürler YAlıdent

       Pınar Akseli

       İyiki de Yalıdenti bulmuşum.5 ay boşu boşuna geceleri ağrılar çekmişim. Geceleri her zaman diş ağrısı çekiyor ve uyuyamıyordum.Yalıdent ve ekibi sağolsun yaptıkları tedavi sayesinde bu ağrıdan kurtuldum ve artık rahatça uyuyabiliyorum.Teşekkürler Yalıdent.

        Donna Marküs

        Ben her zaman derdim,her zaman en iysiyle iş yaparım diye.Ve yalıdent'i seçerek en iyisiyle iş yaptım ve Yalıdent sayesinde güzel gülüşlere sahibim.Teşekkürler Yalıdent

         Mustafa Yalnız

         YALIDENT ile Bağlantıda Kalın